Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret11226
Anket
Faliyetlerimizden memnunmusunuz ?
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.2372.246
Euro2.83142.8428
Kısa Bağlantılar
Site Haritası
Sponsorlarımız



Duyurular

 • YARDIM KAMPANYASI - 15/11/2013
 • İzmir Mardinliler Federasyonu (İMAF) Gençlik Kolları olarak başlattığımız Kitap ,Oyuncak ve Giyecek yardım kampanyasıyla kuruluşumuzdan beri bu konuda , ihityaç sahibi çocuklarımıza ve gençlerimize destekte bulunuyoruz. 
  Bizim diğer yardım kampanyalarından farkımız, yaptığımız yardımları , çevremizdeki , duyarlı insanlarla , apartman sakinleri ve yönetimi ile ortak bir çalışma içerisinde , gidip kendimiz teslim ediyor, kitapların yanında okuma sevgisini, kitap sevgisini ve bunların gerekliliği anlatıyor, kitap bekleyen kardeşlerimizle etkileşimde bulunuyoruz. Onlarla oturup, sorunları dinliyor, çözüm bulmaya çalışıyor ve elimizden geldiğince destek olmaya ve iletişimimizi koparmamaya çalışıyoruz.Bunun yanı sıra , duyarlı vatandaşlarımızın kullanmadığı giyecekleri ve oyuncakları da , kendilerine ulaştırıp, yüzlerinde bir tebessüm, bir mutluluk ifadesi gördüğümüzde , yaptığımız işin daha bir anlam kazanıdğını görüp bizde mutlu oluyoruz.
  Sosyal hizmetlere son derece duyarlı ve bu konuda yetkin gençlerimizden oluşan federasyona bağlı , gençlik kollarının yaptığı faydalı işlere devam etmek için sizlerin de desteğinize ihtiyaç duyuyor. Gerek kitap bağışı gerek kırtasiye ,giyecek , oyuncak yardımı bekleyen kardeşlerimiz için çok değerli.
  İzmir Mardinliler Federasyonu (İMAF) Gençlik Kolları olarak bu yıl başlattığımız , gönüllülük esasına dayanan bu kampanya da bize destek vermenizi ve yanımızda yer almanızı tüm samimiyetimizle diliyoruz…
  Kitap,oyuncak ve giyecek kampanyasıyla ve yaptığımız diğer çalışmalarla ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizlere mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Ortak temennilerimizi dile getirdiğimiz kampanya ile ilgili sloganımız ;

  “OKU , OKUT , BİLİNÇLİ TOPLUMA ORTAK OL...TOZLU RAFLARDA BEKLEYECEĞİNE , TEMİZ ELLERDE OKUNSUN KİTAPLAR…

  İLETİŞİM :
  BEŞİR ÇOBAN : 0535 320 47 47
  E-MAIL : gaziogullari_beşir@hotmail.com
  Duyuru Arşivi
 • Tüm izmir davetlidir..



 • Başkan
  MURAT SAVCI

  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  17° 20° 12°
  Etkinlik % Takvim
  Saat